Menu Zamknij

Operational Acuity

 

Rozwiązania Honeywell Operational Acuity dostarczają niezbędne dane prowadzące do zoptymalizowania wydajności przedsiębiorstwa.

Analityka stała się podstawowym działaniem w przedsiębiorstwie, niezbędnym do utrzymania przewagi nad konkurencją. Dane przedsiębiorstwa urosły do rangi bezcennego atutu strategicznego. Oczywiście, nie każde dane są tworzone w ten sam sposób. Możliwość identyfikacji tych danych, które zapewnią praktyczny wgląd jest podstawą do uzyskania większych możliwości biznesowych.

Postęp technologiczny firmy Honeywell stanowi podstawę rozwiązania Acuity Operational i umożliwia organizacjom dowolnej wielkości wykorzystanie tych praktycznych informacji w celu zoptymalizowania wydajności operacyjnej. W przeciwieństwie do innych podejść, które wykluczają organizacje z ograniczonymi zasobami IT, bezpieczne i oparte na chmurze rozwiązania zapewniają proste, skalowalne wyniki dla organizacji każdej wielkości.

Użycie systemu głosowego podczas pracy na magazynie
paper-icon

Pobierz cyfrowy magazyn ibcsVoice

Jak zostały zaprojektowane rozwiązania firmy Honeywell ?

Rozwiązania Operational Acuity firmy Honeywell są zaprojektowane tak, aby zidentyfikować dane, „wydobyć” je i zapewnić praktyczny wgląd, co umożliwia uzyskanie większych możliwości biznesowych dla organizacji typu DC (centrum dystrybucyjne/ magazynowe) oraz firm opartych na AIDC (automatyczne identyfikacja i przechwytywanie danych). Operational Acuity zapewnia zoptymalizowaną wydajność poprzez agregację danych i techniki modelowania prognostycznego, wspiera również zarządzanie poprzez intuicyjne, praktyczne możliwości analityczne.

 

 

Operational Acuity oferuje dwa rozwiązania:

Vehicle Performance Solution – zapewnia wgląd w dane w celu optymalizacji użycia sprzętu przeładunkowego, co w rezultacie prowadzi do obniżenia kosztów operacyjnych i zwiększenia poziomu bezpieczeństwa i przestrzegania zasad przez pracowników. Pomaga również ograniczyć uszkodzenia towaru dzięki zwiększeniu świadomości pracowników i przejrzystości ich pracy.

Workflow Performance Solution – zapewnia wgląd w dane dotyczące wydajności przepływu towarów, co umożliwia uzyskanie ciągłych korzyści z usprawnienia procesów i nowych poziomów redukcji kosztów.

Masz pytania? Napisz do nas: