Menu Zamknij

VoiceDirect ERP for SAP

 

Vocollect VoiceDirect ERP w pełni obejmuje i ulepsza standardy SAP’a i w pełni wykorzystuje SAP NetWeaver Landscape, umożliwiając zastosowanie komend głosowych dla modułów magazynowych SAP-WM i EWM. Vocollect VoiceDirect ERP pozwala na wykorzystanie ekranów SAP Mobile Data Entry do określonych dialogów/zadań, takich jak Wybór, Odkładanie i Spis Towarów.

Z rozwiązaniami głosowymi Vocollect, zarządzanie całym cyklem dystrybucyjnym, od przyjęcia i inwentaryzacji po zaopatrzenie staje się bardziej wydajne. Vocollect VoiceDirect ERP pomaga ulepszyć produktywność i dokładność w magazynie, osiągając wymierny wzrost aż do 5% rocznie.

 

Vocollect VoiceDirect™ ERP dla SAP
paper-icon

Pobierz cyfrowy magazyn ibcsVoice

Kiedy sprawdzi się Vocollect VoiceDirect

Twoje centrum dystrybucyjne staje w obliczu stale rosnącego zapotrzebowania na produktywność i dokładność. Przez dziesięciolecia rozwiązanie głosowe Honeywell Vocollect™ spełniało i przekraczało to zapotrzebowanie, redukując błędy średnio nawet o 25% i zwiększając produktywność nawet o 35%. Rozwiązania głosowe Vocollect zapewniają wiodącą na rynku obsługę przepływów pracy sterowanych głosem w Europie, obu Amerykach i na całym świecie.

Rozwiązaniem jest Vocollect VoiceDirect™ ERP dla SAP

W przypadku magazynu opartego na SAP rozwiązanie głosowe klasy premium to dopiero początek. Możesz zadać sobie następujące pytania:

Jak zmniejszyć koszt i złożoność wdrożenia SAP Voice? Jak rozwiązać rosnące potrzeby w zakresie bezpieczeństwa mojej firmy?
Jak znaleźć rozwiązanie spełniające potrzeby mojego systemu zarządzania magazynem (WM) lub rozszerzonego zarządzania magazynem (EWM)?
Czy mogę otrzymać najwyższej jakości rozwiązanie głosowe zapewniające optymalny wzrost wydajności i dokładności oraz bezproblemową integrację z SAP?

Aby odpowiedzieć na każde z tych pytań i sprostać krytycznym wyzwaniom biznesowym, Twoim rozwiązaniem jest Vocollect VoiceDirect™ ERP dla SAP.

Masz pytania? Napisz do nas:


  Cechy Vocollect VoiceDirect

  Szybkość i prostota wdrażania
  VoiceDirect ERP dla SAP (VDERP) udostępnia szablony VoiceAttribute Editor i Vocollect Voice Generator, które eliminują podatne na błędy ręczne kodowanie i skracają czas kodowania na transakcję ze średnio godzin do minut, przyspieszając i upraszczając implementację.

  Silne bezpieczeństwo
  VDERP zapewnia pełną komunikację SSL z urządzenia do SAP dla rozwiązania

  Wsparcie dla EWM i WM
  VDERP sprawdza się zarówno w systemach Warehouse Management, jak i Extended Warehouse Management.

  Głos premium dla SAP  
  Otrzymujesz wiodące na świecie rozwiązanie głosowe zapewniające optymalne wrażenia i korzyści dla Twojego magazynu opartego na SAP

   
  optymalizacja magazynu