Honeywell SRX-SL

Honeywell SRX-SL

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Honeywell SRX-SL L został zaprojektowany tak, aby umożliwić korzystanie z technologii głosowej przy równoczesnym kontakcie z klientem. Na przykład, gdy pracownicy wykonują zadania głosowe w alejach sklepowych, mogą po prostu podnieść wysięgnik mikrofonu, aby wstrzymać kierowanie głosem i bezpośrednio skontaktować się z klientem, co jest wyraźnym sygnałem wizualnym, że zwracają uwagę przede wszystkim na potrzeby klienta.

Ten innowacyjny zestaw słuchawkowy zawiera zintegrowany licznik kroków, którego można użyć do śledzenia działań i przemieszczania się pracowników w sklepie lub środowisku dostaw. Dane zestawu słuchawkowego można zintegrować z systemami zarządzania pracą, aby odróżnić pracę skoncentrowaną na kliencie od pracy związanej z zapasami lub zadaniami.

Lekki zestaw słuchawkowy SRX-SL został zaprojektowany tak, aby był wygodny w noszeniu przez całą dzienną zmianę, a innowacyjna konstrukcja komponentu umożliwia wspólne korzystanie z elektroniki, przy jednoczesnym zachowaniu higieny pracownika dzięki zastosowaniu opasek na głowę pojedynczego zastosowania.