ScanPal EDA51

Terminal mobilny ScanPal EDA51, zbudowany na Androidzie, oferuje idealne połączenie zintegrowanego skanowania, wydajnego przetwarzania, intuicyjnego interfejsu ekranu dotykowego i niezawodnej łączności w wytrzymałej, smukłej, ergonomicznej obudowie. Jest idealny dla małych i średnich firm, aby zwiększyć produktywność w  sklepach detalicznych, DSD, odbiorach i dostawach oraz w zastosowaniach serwisowych.

ScanPal EDA51 może być aktualizowany do trzech generacji Androida (do Androida Q) i jest wstecznie kompatybilny z akcesoriami, bateriami i ładowarkami ScanPal EDA50, zapewniając dłuższy cykl życia, lepszy zwrot z inwestycji i niższy całkowity koszt posiadania.

Dzięki szybkiemu procesorowi Qualcomm Snapdragon SDM450 i solidnej łączności bezprzewodowej pracownicy mogą uzyskiwać dostęp do najważniejszych aplikacji biznesowych i informacji z ręki w dowolnym miejscu i czasie, gdy ich potrzebują – po stronie klienta, na hali sprzedaży, zapleczu lub podczas ładowania towaru bądź wezwania serwisowego. ScanPal EDA51 jest lekki i elegancki, a jednocześnie wytrzymały, aby przetrwać przypadkowe upadki. 5-calowy kolorowy ekran dotykowy i intuicyjny interfejs sprawiają, że jest tak wygodny i łatwy w użyciu jak smartfon konsumencki, dzięki czemu szybko można nauczyć się jego obsługi. Potężny zintegrowany skaner natychmiast przechwytuje dane kodów kreskowych, nawet w przypadku ich uszkodzenia, a wydajna 13-megapikselowa kolorowa kamera z automatyczną regulacją ostrości może służyć do dokumentowania ukończenia zadania. Długotrwała mocna bateria litowo-jonowa dotrzymuje Ci kroku przez 12 godzin lub dłużej.