Talkman A710x

Talkman A710x

Opierając się na ponad 20-letnim doświadczeniu w technologii głosowej, Honeywell nadal inwestuje w rozwiązania Vocollect. Najnowszym osiągnięciem jest aktualizacja popularnych urządzeń mobilnych z serii A700: seria A700x – wyższy poziom wydajności operacyjnej!

Cechy i zalety:

  • kompaktowe i ergonomiczne urządzenie – łatwe w noszeniu i użytkowaniu; nie stanowi obciążenia dla pracownika,
  • urządzenie przemysłowe – wytrzymuje trudne warunki,
  • noszone przy sobie lub montowane na pojeździe – urządzenie może być używane w dowolnej konfiguracji dla zapewnienia elastyczności operacyjnej,
  • łatwo integruje skanowanie lub drukowanie – obsługuje drukowanie i skanowanie przewodowe lub bezprzewodowe,
  • zarządzane przez sieć – dzięki narzędziom do zarządzania siecią, ponadto integracja z preferowanym menedżerem sieci,
  • oprogramowanie kompatybilne z wcześniejszymi urządzeniami głosowymi Honeywell – dogodna i prosta aktualizacja technologii.

Wszystkie urządzenia z serii A700x obsługują jednoczesne korzystanie z zestawów słuchawkowych, skanerów i drukarek z obsługą Bluetooth. Wszystkie obsługują również konfiguracje montowane na pojazdach, co znacznie zmniejsza czas obsługi urządzenia, uszkodzenia, czas uruchamiania i potrzebę zakupu baterii. Urządzenia z serii A700x w pełni obsługują istniejące implementacje oprogramowania, co sprawia, że ​​aktualizacja tej nowej platformy jest niezwykle łatwa i opłacalna.

Wszystkie urządzenia z serii A700x oferują do wyboru dwie opcje akumulatorów, a także opcję zasilania do montażu w pojeździe. Przewiduje się, że nowy standardowy akumulator zapewnia 8-10 godzinny zakres zmian, natomiast akumulator o przedłużonej żywotności ma wytrzymać drugą zmianę. Zastosowanie opcji montażu pojazdu eliminuje przestoje w pracy związane z czasem uruchomienia lub zmianami akumulatora.

Wszystkie urządzenia z serii A700x mają wiele funkcji oszczędzających czas, w tym TouchConnect, TouchConfig, RapidStart i inne funkcje zaprojektowane z myślą o krótszym czasie uruchamiania, co skutkuje większą produktywnością pracowników.

Talkman A710x to urządzenie obsługujące wyłącznie bezprzewodowo zestawy słuchawkowe, skanery i drukarki; idealny do aplikacji montowanych na pojazdach.