Dolphin CT40

GWS on CT40

Dolphin CT40, zbudowany na Androidzie i platformie Mobility Edge, to eleganckie, w pełni dotykowe urządzenie klasy korporacyjnej do zastosowania w branży detalicznej,  TSL i zastosowań DSD, zaprojektowane, aby pomóc firmom zapewnić bezproblemową obsługę klienta i szybkość przepływu pracy, np. wyszukiwanie zapasów w dziale sprzedaży, zarządzanie zapasami, zaplecze sklepowe i kompletacja zamówień do odbioru lub dostawy w sklepie.

Dolphin CT40 jest zarówno mocny, jak i wytrzymały, wyposażony w wysokowydajny ośmiordzeniowy chipset, szybkie Wi-Fi i łączność 4G LTE, aby zapewnić współpracownikom szybki dostęp do najważniejszych informacji biznesowych, gdy tylko tego potrzebują. Wytrzymała obudowa i ekran Corning Gorilla Glass 5 pomagają chronić urządzenie przed przypadkowymi upadkami i upadkami, a dzięki eleganckiemu, ergonomicznemu kształtowi łatwo mieści się w dłoni i można z niego wygodnie korzystać przez cały dzień.

Dolphin CT40 jest kompatybilny z szeroką gamą podłączonych aplikacji Honeywell, oprogramowaniem innych firm oraz szeroką gamą akcesoriów. To coś więcej niż tylko urządzenie. Jest to wysoce zintegrowane rozwiązanie dla handlu detalicznego i innych środowisk – od hali produkcyjnej i zaplecza w pomieszczeniach do lekkiej logistyki i dostawy na zewnątrz.